Przedszkole Samorządowe nr 7 w Piotrkowie Trybunalskim

Podczas występów skierowane zostały
do wszystkich Babć i Dziadków życzenia: zdrowia, szczęścia
oraz  spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności.
22-01-2018

ZABAWA KARNAWAŁOWA

10. 01.2018 r. nasi wychowankowie bawili się
na balu karnawałowym. Każde dziecko było
przebrane w wybrany przez siebie kostium.
Dla uwiecznienia niezapomnianych wrazeń wykonano pamiatkowe zdjęcia.
Zabawa trwała, aż do obiadu!
18-01-2018

DYŻUR WAKACYJNY

Drodzy Rodzice! Prosimy o rozważenie zapisu dziecka na dyżur wakacyjny w bieżącym
roku szkolnym. Nasze przedszkole będzie pełniło dyżur w miesiącu sierpniu.
Decyzję o zapisie dziecka na dyżur należy podjąć do końca lutego 2018 r.
i złożyć stosowną deklarację u nauczycieli grup. W przypadku zapisu dziecka
należy uregulować odpłatność z góry w czerwcu za czerwiec i za sierpień.
Ewentualne odliczenia w przypadku nieobecności dziecka realizowane będą we
wrześniu.
04-01-2018

"ORZECHOŁOMY"

Nasi wychowankowie z grup III,IV, V kolejny już raz odwiedzili piotrkowskie muzeum.
Oglądali wystawę dziadków do orzechów oraz utrwalali znajomość legend o naszym mieście.
Zabawa jak zwykle dostarczyła dzieciom wielu emocji i okazało się, że całkie sporo wiedzą na temat
piotrkowskich legend.
04-01-2018

PRZEKAZANIE KARMY

19.01.2017 dzieci z grupy IV przekazały zgromadzoną podczas przedszkolnej zbiórki
karmę zwierzętom ze schroniska. Serdecznie dziękujemy tym, którzy wzięli w niej udział.
Przy tej okazji dzieci obserwowały mieszkające w schronisku koty.
Bardzo dziękujęmy wszystkim, którzy zdecydowali sie wesprzeć nasze przedszkole i przekazali 1 % podatku na doposażenie naszego przedszkola. Dzięki Państwa życzliwości w minionym okresie rozliczeniowym udało nam sie zgromadzić kwotę : 2.463.,93 zł.
W tym roku również zwracamy się z prośbą do Państwa o pamięć o nas i podczas rozliczania się z podatku przekazywnie nam 1 %.
Dzięki tym środkom mamy możliwość sukcesywnego doposażania placówki w nowe meble, zabawki czy pomoce dydaktyczne.

Można  to zrobić na dwa sposoby :
1. znaleść nasz profil  na stronie www.fsmm.pl i tam w polu Wyszukaj profil
wpisać:  Przedszkole Samorządowe nr 7 Piotrków Tryb. Na w/w stronie można pobrac
darmowy program do rozliczania PIT oraz poradnik. Wypełniajac PIT - 37 należy podac nr KRS - 0000270261
oraz cel szczegółówy 1 % : PRZEDSZKOLE 7 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI  8450 (BARDZO WAŻNE,
ABY PODAC TEN NUMER I NAZWĘ PRZEDSZKOLA !)

2. rozliczając się indywidualnie  za pomoca formularza PIT nr  137. Numer KRS wpisac 0000270261
oraz cel szczegółowy : PRZEDSZKOLE 7 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI  8450

https://www.eopp.pl/pit/9170  - Za pomocą tego linku można wypełnić PIT

21-12-2017

WESOŁYCH ŚWIĄT

Życzenia zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim wychowankom oraz ich rodzinom
składają Pani Dyrektor oraz cały personel przedszkola.
19 i 20 grudnia odbył się kolejny kiermasz bożonarodzeniowy.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom za wkład włożony w organizację kiermaszu , a w szczególności na ręce Pań , które poświęciły swój czas i przez 2 dni sprzedawały zgromadzone przedmioty. Dzięki wyjątkowo owocnej pracy Pań : Beaty Piskorskiej i Moniki Wojtasik oraz Agnieszki Wróbel udało się zgromadzić sumę 1800 zł., która przeznaczona zostanie na zakup kserokopiarki. Serdecznie dziękujemy.
19-12-2017

40-LECIE PREDSZKOLA

15.12.2017 r. Przedszkole Samorządowe nr 7 w Piotrkowie Tryb. świętowało
uroczystość 40 - lecia działalności placówki w mieście. Nie obyło się bez
zaproszenia wielu gości, występów dzieci oraz prezentacji, która krótko podsumowała
ostatnie 40 - lat. Gości powitała Pani dyrektor, która podziękowała wszystkim za przybycie
oraz pomoc w realizacji codziennych  działań przedszkola. Po podziękowaniach i gratulacjach
zaprezentowali się wychowankowie z grupy VI oraz absolwenci przedszkola, a na koniec wszyscy
goście zaproszeni zostali na degustację wspaniałego tortu.
08-12-2017

Koncert nr 4

Dziś odbył sie kolejny koncert, tym razem połączony z zabawą
mikołajkową. Oprócz zabaw dzieci poznały brzmienie ukulele − instrument muzyczny z grupy instrumentów strunowych szarpanych. W najpopularniejszej formie podobny jest do niewielkiej gitary. Zwykle ma cztery struny, rzadziej sześć lub osiem, ale maksymalnie w czterech parach strojonych unisono lub oktawami. Gra się palcami, rzadziej z użyciem kostki(piórka/plektronu). Najczęściej wykorzystywane jako instrument akompaniujący, ale używane również do gry solowej.

Poniedziałek 19 lutego 2018

Arnold, Konrad