Gdy pogoda sprzyja ruszamy do ogrodu, a tam świetna zabawa.
Ada i Tymon dzieci z gr. 4 wzięły udział w konkursie pt:"Wiosna w wierszu i piosence" w PS nr 24. Dzieci zaprezentowały biedronkę. Doskonale poradziły sobie z zadaniami przygotowanymi przez Panie Nauczycielki. Ada i Tymon zajęli 2 miejsce. Gratulujemy
Odwiedzili nas uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 i przedstawili spektakl pt. "Czerwony Kapturek".
Występ spotkał się z dużym uznaniem przedszkolaków. Dziękujemy i zapraszmy ponownie!
Poznajemy pracę rolnika i nazwy zwierząt z gospodarstwa wiejskiego.
Podróż w nieznane połączona z poznawaniem i oswajaniem emocji.
Tym razem tematem przewodnim warsztatów były wyprawy pirackie.
Dzieci z grupy 5 wzięły aktywny udział w Spartakiadzie Sportowej pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Przedszkola Trybunalskiego, zorganizowanej przez Przedszkole Samorządowe nr 14 w Piotrkowie Trybunalskim
Jak zwykle ciekawe zabawy i piosenki , tym razem o tematyce wiosennej.
Realizacja programu Nie lada to gratka! Poznajemy Misia Uszatka. Dzieci z gr. 4 po raz kolejny uczestniczyły  w zajęciach z Misiem Uszatkiem w roli głównej. Tym razem hucznie świętowaliśmy urodziny naszego przyjaciela.
25-03-2024

Jarmark Wielkanocny

Dzieci z grupy 2 wraz z Panią Kasią wykonały stroik na jarmark . Cieszył się on dużym uznaniem.

Czwartek 25 kwietnia 2024

Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr