Dzieci z grupy 5 odwiedziły planetarium , utrwalały wiedzę zdobytą wczesniej podczas zajęć.
Miniony tydzień upłynął w naszej grupie pod hasłem JAK BYĆ EKO? Poznaliśmy zasady segregowania śmieci, pojęcie recyklingu. Na koniec tygodnia dzieci otrzymały dyplom miłośnika przyrody, oraz wspólnie z grupą 3 wybraliśmy się do ogrodu przedszkolnego, aby zasadzić Rododendrony.
Dzieci z grupy IV z okazji Dnia Ziemi posadziły w ogródku przedszkolnym Rododendrony. Każde dziecko aktywnie uczestniczyło we wspólnym sadzeniu roślinek.
Kosmiczna przygoda to pełna wrażeń podróż do gwiazd, podczas której mali astronauci poznają najbliższe otoczenie Ziemi, w tym planety Układu Słonecznego.
Życzenia duchowego odrodzenia, spokoju, wiary i siły do pokonywania codziennych trudności,
zdrowia i wytchnienia w gronie rodziny podczas  Świąt Wielkanocnych, składają:
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Wychowankowie oraz Pracownicy administracyjno - obsługowi
Przedszkola Samorządowego nr 7 w Piotrkowie Tryb.
Dzieci z grupy 4 i 6 wzięły udział w konkursie zorganizowanym przez MOK
28-03-2023

Gimnastyka w gr. 3

Dzieci z grupy 3 rozwijały swoją sprawność fizyczną oraz uczyły sie zasad fair play.
Nasze przedszkole brało udział w programie DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2023 sprzyjający podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji dotyczących dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Przyjęliśmy podziękowania  za zaangażowanie w przedsiębiorczą edukację młodych ludzi.
Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w warsztatach pt. "Wiosna hej".
Za nami pierwszy dzień kiermaszu wielkanocnego. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w jego organizację:
Panim z kuchni, rodzicom, dzieciom, wychowawcom, Pani  Agnieszce, która pomagała w sprzedaży, wszystkim przygotowującym artykuły na kiermasz jak i kupującym. Jutro kolejny dzień kiermaszu. Serdecznie zapraszamy.

Piątek 29 marca 2024

Wiktoryn, Marek, Eustazy, Czcirad, Cyryl