Dzieci z grupy 3 wykonały eko - Marzannę, za którą otrzymały wyróżnienie.
Dzisiaj pierwszy dzień wiosny, przedszkolaki  z grupy 5 wyruszyły na ulice osiedla w poszukiwaniu wiosny oraz pożegnać zimę.
Znalazły pierwsze jej oznaki : krokusy, przebiśniegi, wierzbowe i leszczynowe bazie, które później uwieczniły na plakatach wykonanych                    w zespołach. Dzieci z grupy 2 natomiast  powitały wiosnę wspólnym tańcem i śpiewem w kolorowych wiankach.
Maluszki podczas zajęć rozmawiały o nadejściu nowej pory roku - wiosny. Sadziły cebulki i  uczestniczyły w zabawch ruchowych. Na koniec wybrały się na poszukiwanie wiosny spacerując po  pobliskim osiedlu.
Dzieci z grupy 5 brały udział w warsztatach mydlarskich . Dzieci własnoręcznie wykonywały mydełka zgodnie z własnymi upodobaniami co do kształtu, zapachu i koloru. Była rozmowa na temat  umiejętności  dokładnego mycia rąk oraz tego, co nam grozi gdy rąk dokładnie nie myjemy .
Na koniec dzieci bawiły się przy muzyce z bańkami mydlanymi. Serdecznie dziękujemy mamie Hani oraz wszystkim rodzicom za zorganizowanie dzieciom wspaniałej niespodzianki z okazji Dnia Kobiet.
15-03-2023

Dyżur wakacyjny

Szanowni Państwo! W zakładce Dla Rodziców znajdują się informacje na temat Zasad Organizacji pracy Przedszkoli Samorządowych Miasta Piotrkowa Trybunalskiego w okresie lipiec - sierpień 2023 roku.
Zapraszamy do zapoznania się z zasadami dotyczącymi zapisywania dzieci na dyżur wakacyjny.
Dzieci z grupy III założyły w swojej sali zielony ogródek. Wspólnie zasialiśmy kwiatki oraz warzywa. Czekamy na nasze roślinki, codziennie o nie dbając.
Dzieci z uwgą śledziły jak iluzjonista wykonywał magiczne sztuczki. Niektóre z nich chętnie mu asystowały.
Kolejne warsztaty dotyczyły tematyki bezpieczeństwa na drodze.
Kwiaty, prezenty, taniec - takie atrakcje miły miejsce w grupach  z okazji Dnia Kobiet, wszystko oczywiście dla dziewczynek :)
09-03-2023

REKRUTACJA 2023/24

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola w nadchodzącym nowym roku szkolnym  2023/24.
Na dzieci czekają wspaniale wyposażone sale, atrakcyjny plac zabaw, koncerty, warsztaty , pomoc ppp oraz wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Zapraszamy!

Czwartek 25 kwietnia 2024

Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr