Dzieci ćwiczyły umiejętności praktyczne w zakresie sadzenia roślin.
Dziewczynki: Nikola, Martyna i Diana z gr. 4 wzięły udział w międzyprzedszkolnym konkursie pt:" Aktywny i zdrowy przedszkolak" zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 11. Dziewczynki wykonały figurę gimnastyczną, przygotowały zdrową przekąskę pod okiem Pani Anny Makowskiej, odpowiadały na pytania dotyczące zdrowego żywienia, a także uczestniczyły w rozgrzewce prowadzonej przez Pana Roberta Krasonia- mistrza Polski w kickboxingu.
Ogromne gratulacje dla  dziewczynek
Udział w kolejnych zajęciach Roar Dance poznajemy emocje- smutek.
20-03-2024

Zajęcia w grupie 4

Dzieci z grupy 4 uczestniczyły w ciekawych zajęciach prowadzonych przez Panią Dyrektor.
Gwarancją skupienia i zadowolenia dzieci były kolejno zmieniające się aktywności oraz zastosowane
atrakcyjne pomoce dydaktyczne. Były to zabawy z chustą animacyjną, klockami froebla czy zabawy ruchowe z przyborami.
Wizyta w sali rozrywki okazała sie dla dzieci nielada atrakcją. Miały okazję zaspokoić potrzebę ruchu oraz odpocząć od codziennych zajęć w przedszkolu.
Wspaniały Dzień Kobiet w grupie 4 .
18-03-2024

Wizyta w mediatece

Dzieci z grupy 4 odwiedziły mediatekę
Dzieci z gr. 4 założyły w swojej sali zielony ogródek
Dzień Kobiet w grupie 1 przebiegał w miłej i serdecznej atmosferze, zwłaszcza dla dziewczynek.
Koledzy złożyli im życzenia i wręczyli prezenty, sami też otrzymali ufundowane przez rodziców drobne prezenty.

Sobota 20 kwietnia 2024

Amalia, Sekundyn, Teodor, Marcelin, Berenika, Agnieszka, Nawoj, Szymon, Sulpicjusz, Czesław, Ursycyn