Miło nam poinformować , że zostaliśmy jako przedszkole laureatem konkursu "Ogródek edukacyjny" zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski
zrealizowanego w ramach projektu „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”. W nagrodę otrzymaliśmy  zestaw donic wraz z zestawem roślin ozdobnych.

Dzieci z grup 5 i 6 były w Łodzi, gdzie odwiedziły teatr Piccolo. Brały tam udział w interaktywnym spektaklu pt. "Bałwanowa rodzinka", w którym poruszono również temat ochrony i konieczności dbania o przyrodę.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kiermaszu bożonarodzeniowym.
23.11 dzieci z grupy IV Hania i Fabian wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Przedszkole nr 5: "Moja Mała Ojczyzna".
Zabawy z misiami w Dniu Pluszowego Misia odbyły się w grupie 5. Wszystkie dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione misie.
Grupa IV obchodziła Dzień pluszowego Misia. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach, wykonały prace plastyczną oraz nazywały różne Misie z bajek.
W dniu 25.11 dzieci z grupy II świętowały Dzień pluszowego Misia. Wykonały prace plastyczną oraz uczestniczyły w licznych zabawach. Bardzo chętnie próbowały przysmaku Kubusia Puchatka- miodku, który bardzo im smakował.
Dzieci podróżowały po krainie bajek, w których szukały  przyjaciela.
Dzieci z grupy 5 były dzisiaj w ODA , gdzie brały udział w warsztatach pt. "Jesień w papier zaklęta" , samodzielnie wykonywały kartkę papieru.
18-11-2022

Występ gr. 4

W dniu 16 listopada dzieci z grupy IV wystąpiły przed swoimi Rodzicami, śpiewając piosenki oraz recytując wierszyki o tematyce jesiennej.

Sobota 27 kwietnia 2024

Felicja, Anastazy, Marcin, Zyta, Piotr, Teofil, Andrzej, Kanizjusz, Bożebor