Dzieci z gr. 4 założyły w swojej sali zielony ogródek
Dzień Kobiet w grupie 1 przebiegał w miłej i serdecznej atmosferze, zwłaszcza dla dziewczynek.
Koledzy złożyli im życzenia i wręczyli prezenty, sami też otrzymali ufundowane przez rodziców drobne prezenty.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom kiermaszu za zaangażowanie.  Wszystkim, którzy pomagali przy jego organizacji rodzicom, dzieciom, pracownikom przedszkola. Zgromadzone środki przeznaczone zostaną na pomoce i zabawki dla dzieci.
Pokaz pt. "Przygody Piotrusia Zapominalskiego" dostarczył dzieciom wiele wrażeń. Ze zdumieniem obserwowały triki iuzjonisty.
To już kolejne zajęcia realizowane w zakresie Programu Kubusiowi Przyjaciele Natury.
Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach ruchowych, bardzo dobrze się bawiły.
Serdecznie zapraszamy do udziału w kiermaszu, który odbędzie sie 13 i 14 marca
Prosimy o przynoszenie dekoracji świątecznych, wypieków, tego, co jest w zasięgu Państwa możliwość.
Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup pomocy dydakyczynych i zabawk dla dzieci.
Z góry sedecznie dziękujemy.
Dzieci malowały na foli, było to dla nich nowe ciekawe doświadczenie .
Gimnastyka to podstwa, to dla dzieci ważna sprawa....

Czwartek 25 kwietnia 2024

Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr