Serdecznie dziękujemy  za życzenia, a przede wszystkim za pamięć w Dniu Edukacji Narodowej.

Szanowni Państwo!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w imieniu własnym pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom Przedszkola. Życzę pogody ducha każdego dnia, wytrwałości w pokonywaniu trudności, radości z kształtowania kolejnych pokoleń, realizacji wszelkich życiowych planów i zamierzeń, powodzenia w życiu osobistym oraz wszelkiej pomyślności na każdy dzień roku.

W grupie maluszków po raz pierwszy świętowaliśmy urodziny. Koledzy i koleżanki z grupy zaśpiewali Milankowi 100 lat. Po życzeniach jubilat poczęstował wszystkich słodkościami. Wszystkiego najlepszego Milanku.
Dzieci uczą się dokonywania wyborów w zakresie posiłku. Same wybierają to co lubią i nakładają na kanapkę.
Do wyboru mają wędlinę, warzywa, dżem, jest z czego wybierać. Każdy znajdzie to co lubi.
Bezpieczny uczeń z cyklu "Dzieci ucza rodziców" to lekcja w ramach trzeciej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" dzieci zdobędą i utrwalą zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, poznają zasady przechodzenia na przejściu dla pieszych, poznają najważniejsze znaki drogowe, a także zasady zachowania podczas zabawy na placu zabaw. Celem zajęć jest poszerzenie i utrwalenie wiedzy z obszaru bezpieczeństwa dzieci w zakresie bezpieczeństwa w drodze do szkoły, w szkole i w domu.
Dnia 4 października obchodzilismy Światowy Dzień Zwierząt. W zwiazku z tym zachęcamy rodziców i dzieci do udziału w zbiórce karmy suchej       i mokrej dla psów i kotów. Zbiórka trwa do 31 października 2021 r. Zebrane rzeczy przekazane zostaną do Schroniska w Piotrkowie Tryb.
Maluszki chętnie przebywają na świeżym powietrzu. Spacery oraz zabawy na placu zabaw sprzyjają ich zdrowiu.
10-10-2021

Fun City gr. 4

Dzieci z grupy 4 Dzień Chłopca uczciły w sali zabaw. Jak widać wszyscy świetnie się bawili.
08-10-2021

Droga Aniu!
Koniec pracy zawodowej i przejście na emeryture to ważny dzień. W imieniu swoim, oraz wszystkich pracowników mam zaszczyt podziękować Ci za szereg lat pracy zawodowej w naszym przedszkolu. Dziękujemy Ci za Twoją pracowitość i uczciwość, rzetelność i sumienność.
Poświęcenie i oddanie, lojalność oraz trud i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że nie Zapomnisz o nas, Będziesz dobrze wspominać spędzone tutaj chwile i odwiedzać nas kiedy tylko będzie to możliwe. Życzymy Ci, aby nowy rozdział Twego życia był pełen pogodnych i radosnych chwil.
Niech w Twoim życiu nastanie teraz czas spokoju, radości, beztroski i spełnienia marzeń.

Pracownicy, dyrektor Przedszkola
Samorządowego nr 7
Dzień Chłopca - kino, prezenty, życzenia. Jak miło było!

Piątek 29 marca 2024

Wiktoryn, Marek, Eustazy, Czcirad, Cyryl