Jak zwykle przedszkolaki aktywnie muzykowzały i śpiewały.
Przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt. "Zimowa opowieść ze Świętym Mikołajem". Bajka przypomniała dzieciom jak należy postępować, aby zasłużyć na prezenty. Akcja spektaklu była bardzo wartka i ciekawa. Dzieci z zainteresowaniem w nim uczestniczyły, z uwagą śledziły losy głównych bohaterów.
Dzieciom bardzo podobała się gra na afrykańskich instrumentach.
Zdrowe zęby to podstwa, to dla dzieci ważna sprawa! Z wizytą do gabinetu stomatlogicznego udały się dzieci z grupy 2 .
Jak widać po minach - nie ma się czego bać.Zachęcamy wszystkich do dbania o zęby.
14-01-2024

Bal choinkowy 2024

Za nami kolejny bal choinkowy. Jak zwykle zaskoczyły nas wspaniałe stroje karnawałowe oraz dobre humory dzieci.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Podczas warsztatów dzieci miło spędzają czas z muzyką i poznają różne instrumenty.
Z radością informujemy, że nasze Przedszkole dołączyło do tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP) pod hasłem "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!" .
Prosimy dołączcie do naszej akcji, wspierając dzieci i dorosłych. Można wrzucić symboliczną kwotę do specjalnej puszki, która codziennie będzie przemieszczała się pomiędzy grupami przedszkolnymi:
Poniedzialek – gr. I
Wtorek - gr. II
Środa - gr. III
Czwartek – gr. IV
Piątek – gr. V
Razem uczmy wartości wspierania innych!
Dziękujemy za Wasze serce! Dołączcie do nas i wspólnie zagrajmy dla Orkiestry!
Finał akcji odbędzie się 28.01.2024 roku.
Dzieci oglądały bajkę pt. "Piotruś Pan", poznały przygody Piotrusia, Dzwoneczka i kapitana Haka.
Dzieci wraz z rodzicami dekorowały choinki przy głównych ulicach miasta .
Pani Dyrektor złożyła wszytkim dzieciom życzenia, podzieliła się z nimi opłatkiem, a potem wszyscy jedli świateczny obiad barszczyk czerwony i krokiety z kapustą i grzybami.

Wtorek 23 kwietnia 2024

Adalbert, Wojciech, Gerard, Helena, Jerzy, Gabriela, Gerarda, Lena