KONIEC ROKU 2019/20

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
Proszę wpisać wynik dodawania:
wakacje
 kochane Dzieci !

Wkrótce rozpoczynamy wakacje – oczekiwany przez wszystkich czas letniego wypoczynku i  wytchnienia od codziennych obowiązków. Pod wieloma względami tegoroczne wakacje będą różnić się od tych, które znamy, podobnie jak inny niż poprzednie był rok szkolny 2019/2020.
Epidemia koronawirusa skutecznie zdezorganizowała całe życie przedszkolne.
System zdalnego nauczania był dużym wyzwaniem. Od nauczycieli  wymagano zupełnie nowej organizacji pracy,  kreatywności oraz wykorzystania innych niż dotychczas metod dydaktycznych. Dzieci musiały przyzwyczaić się do nowego sposobu zdobywania  wiedzy. Nieocenionym wsparciem była pomoc ze strony rodziców.
Dlatego też na nadchodzący czas zasłużonych urlopów życzę Wszystkim dużo zdrowia, spokoju, odpoczynku od codziennych obowiązków, regeneracji sił, spędzenia dobrego czasu w gronie bliskich. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach,  w górach i nad jeziorami. Wierzę, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym. Życzę wychowankom, rodzicom i nauczycielom pracownikom placówki, by nadchodzące wakacje były spokojne, pełne niezapomnianych i bezpiecznych wrażeń, a Absolwentom sukcesów w edukacji szkolnej.
Niech towarzyszy Państwu słońce i pogoda ducha, spotkajmy się we wrześniu w normalnych, miejmy nadzieję, warunkach pracy!

Spokojnych i bezpiecznych wakacji!

Z serdecznymi pozdrowieniami