SERDECZNE PODZIĘKOWANIA

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1%1
Bardzo dziękujęmy wszystkim, którzy zdecydowali sie wesprzeć nasze przedszkole i przekazali 1 % podatku na doposażenie naszego przedszkola. Dzięki Państwa życzliwości w minionym okresie rozliczeniowym udało nam sie zgromadzić kwotę : 2.463.,93 zł.
W tym roku również zwracamy się z prośbą do Państwa o pamięć o nas i podczas rozliczania się z podatku przekazywnie nam 1 %.
Dzięki tym środkom mamy możliwość sukcesywnego doposażania placówki w nowe meble, zabawki czy pomoce dydaktyczne.

Można  to zrobić na dwa sposoby :
1. znaleść nasz profil  na stronie www.fsmm.pl i tam w polu Wyszukaj profil
wpisać:  Przedszkole Samorządowe nr 7 Piotrków Tryb. Na w/w stronie można pobrac
darmowy program do rozliczania PIT oraz poradnik. Wypełniajac PIT - 37 należy podac nr KRS - 0000270261
oraz cel szczegółówy 1 % : PRZEDSZKOLE 7 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI  8450 (BARDZO WAŻNE,
ABY PODAC TEN NUMER I NAZWĘ PRZEDSZKOLA !)

2. rozliczając się indywidualnie  za pomoca formularza PIT nr  137. Numer KRS wpisac 0000270261
oraz cel szczegółowy : PRZEDSZKOLE 7 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI  8450

Wchodzą bezpośrednio na odpowiednią stronę poprzez kliknięcia zdjęcia ulotki po prawej stronie naszej
strony : "NA SKRÓTY" - "JAK PRZEKAZAĆ 1 % PODATKU".