Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 3 =
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 3 =

Przedszkole istnieje od 4 października 1977 roku, kiedy to miało miejsce jego uroczyste przekazanie przez pracowników załogi FMG "Pioma". Było ono przewidziane dla 120 dzieci i było bardzo nowoczesną placówką jak na owe czasy.Jego budowa zainicjowana była ze względu na założenia urbanistyczne nowej dzielnicy mieszkaniowej.
Obecnie zajmujemy dwukondygnacyjny budynek z sześcioma  oddziałami. Jego zaletą jest atrakcyjne położenie , bowiem PRZEDSZKOLE zlokalizowane jest z dala od ruchliwej ulicy. Teren wokół jest bezpieczny i spokojny. Niewątpliwym atutem przedszkola jest także ogród przedszkolny
z zagospodarowanym placem zabaw.

Przedszkole dysponuje dużymi,  przestronnymi salami wyposażonymi w atrakcyjne dla wychowanków zabawki i pomoce stymulujące rozwój dziecka w każdym wieku. Dzieci biorą  udział w różnego rodzaju konkursach, festiwalach itp. Mają możliwość poznania siebie, swoich możliwości i swojego miejsca w społeczności przedszkolnej.
Kadra to wykwalifikowane grono pedagogiczne pomagające rozwijać talenty, twórcze myślenie oraz uczące jak współdziałać w grupie. W pracy z dziećmi wykorzystujemy najnowsze, różnorodne i atrakcyjne metody z zakresu pedagogiki przedszkolnej.Przedszkole aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym naszego miasta.  Organizujemy ciekawe imprezy i uroczystości z udziałem Rodziców.

historia przedszkola (docx) 0.01mb, (pobrań: 349)