KONKURS "MOJA MAŁA OJCZYZNA"

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
Proszę wpisać wynik dodawania:
franek
 w I edycji  konkursu "Moja Mała Ojczyzna " , która odbyła się w Przedszkolu Samorzadowym nr 5 w Piotrkowie Tryb.  reprezentowali nas Franek M.i Bartek S. z grupy IV. Zaproszeni goście z wszystkich przedszkoli samorządowych z terenu miasta poprzez gry i zabawę musieli się wykazać wiedzą  o Polsce i naszym mieście Piotrkowie Trybunalskim.Dzieci wykazały się bardzo dużą wiedzą i zaangażowaniem.   Na zakończenie na wszystkich czekały piękne nagrody i dyplomy, a także słodki poczęstunek. Gośćmi specjalnymi byli  kierownik Referatu Edukacji Urzędu Miasta Radosław Kaczmarek oraz kierownik Biura Prasowego - Jarosław Bąkowicz.
Prace plastyczne wykonane na konkurs przez dzieci z zaproszonych przedszkoli, zostały wystawione w witrynie księgarskiej "Na Rogu" ul. J.Słowackiego 1